NĚCO MÁLO O NÁS . . .

Něco málo o nás. Jak vznikl obchod malý pekař ptáte se?

Milujeme co děláme

Rozhodli jsem se spojit s manželem naše koníčky, což je pečení a 3D tisk. Pečení perníčků a sušenek je u nás na denním pořádku.

Jak tiskneme formy?

Vlákno PLA (z agl.: polylactic acid = polymléčná kyselina) je biologicky rozložitelný polyesterový výrobek z rostlinných materiálů.

TROCHA INFORMACÍ . . .

O našem novém eshopu

Nebyli jsme spokojeni s minulým ecommerce řešením a hledali jsme eshop, který by splňoval naše požadavky.

Náhoda tomu chtěla, že se můj manžel setkal s lektorkou jejíž manžel se zabývá designem a tvorbou webových stránek, eshopů, fotí produktové fotografie, točí videa nebo tvoří brand identity startupům i korporacím.

Slovo dalo slovo a o pár měsíců později se může malý pekař pyšnit eshopem, který splńuje náročné požadavky dnešních zákazníků, je přehledný, rychlý a plný malých vychytávek, které vám usnadní nakupování a výběr toho správného vykrajovátka na těsto. Také prodáváme tiskátka na těsto, které dodají skvělou texturu a oživí svým luxusním vzhledem nejedno těsto. Doufáme, že se vám bude v eshopu malý pekař dobře nakupovat, doporučíte nás svým známým, dáte nám like na naší Facebookovské stránce.

Nebo se  podívejte na náš Instagramový kanál a dejte odběr.

Pokud vás zajímají poslední novinky, tak se přihlašte k odběru novinek na našem Instagramovém kanálu malý pekař, kde pravidelně nahráváme fotografie z pečení nebo nové tiskátka, vykrajovátka, dortové zápichy nebo jiné vychytávky, které jinde nenajdete.

Aby vám bylo v kuchyni při pečení nejen Vánočních dobrot veselo, tak budeme mít brzy nově v nabídce také vykrajovátka v jiných barevných kombinacích jako je červená, fialová, modrá, oranžová, fuchsia a mnoho dalších barev. U nás si vybere každý tu svoji oblíbenou barevnou kombinaci.

Náš Tým

Jsme dva nadšenci, kteří spojili lásku k pečení a 3D tisku a společně vychováváme třetí posilu do našeho týmu.

Veronika Devátá

CEO / ZAKLADATELKA

Toník

náš malý pekař

Neustále se snažíme zdokonalovat v tom co pro vás tvoříme.

2020
ROK ZALOŽENÍ
123
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
662
ODBĚRATELŮ NA INSTAGRAMU
1
MODERNÍ ESHOP
3
ČLENOVÉ TÝMU
85
ODESLANÝCH ZÁSILEK

Krátké video o naší společnosti

Již brzy uvidíte krátké video o lidech kteří stojí u zrodu a vývoji e-commerce platformy malý pekař.

Jak vyrábíme 3D vykrajovátka?

Již brzy uvidíte výrobu vykrajovátek na těsta, které vznikají na 3D tiskárně.V tomto videu bude popsán celý proces.